24.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Firuz Bağlıkaya :“Haksız Rekabet Oluşturmayacaksa Sıkıntı Olmaz”

Firuz Bağlıkaya Booking.com ile ilgili Açıklama Yaptı.

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya, Booking.com ile ilgili açıklamalarda bulundu.  Bağlıkaya “Haksız Rekabet oluşturmayacaksa sıkıntı yok”ifadelerini kullandı.

bağlıkaya
Firuz Bağlıkaya

Konuyla İlgili olarak Firuz Bağlıkaya HT Blomberg’in konuğuydu.

firuz Bağlıkaya Uluslararası anlamda bu tip portalların yasaklanıyor olmasının hoş olmadığını belirtti. Bağlıkaya, “Türkiye’de ticari faaliyet gösteren kişi ve kurumların Türkiye’nin mevcut yasalarına uyum sağlamaları da ayrı bir gerçeklik. Biz sektör olarak haksız rekabete yol açabilecek. vergiden muaf, herhangi bir kurallardan muaf adresi belli olmayan ve sorumlu kişisi belli olmayan bir şekilde faaliyet göstermesine karşıydık ve bununla ilgili de dava tarafıydık ve davayı da kazandık. Şimdi bundan sonraki süreçte haksız rekabete yol açmayacak şekilde faaliyetlerini sürdürdüğü müddetçe bizim için de bir sorun teşkile etmeyecek ama dediğim gibi TÜRSAB’ın ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yasaları çerçevesinde izinlerini almış olması gerekiyor. Bununla ilgili süreç başladığında biz de yeniden değerlendiririz.” dedi.

 

GM Turizm Ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,813TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER