We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel İnternetten Sahte Kredi Kartıyla 100 Bin TL’lik Uçak Bileti Dolandırıcılığı

İnternetten Sahte Kredi Kartıyla 100 Bin TL’lik Uçak Bileti Dolandırıcılığı

İnternetten Sahte Kredi Kartıyla 100 Bin TL’lik Uçak Bileti Dolandırıcılığı

Dolandırıcılık ihbarları Gm Turizm ve Yönetim Dergimize  peş peşe gelmeye devam ediyor. Sabah, La Blanche Island Bodrum’un web sitesinin koplayanarak sahte tatil satışı haberinin ardından, bir ihbar da Antalya’da faaliyet gösteren Purple Tur’dan geldi.

Gm Turizm Dergisi olarak  takip sürecini an ve an okuyucularımızla paylaşmaya devam edeceğiz. Bu dolandırıcılık olaylarına ilişkin yetkililerle temasa geçilerek konuyu aydınlatarak sektörün yaşadığı sıkıntıların sesi olmayı sürdüreceğiz.

GM DERGİ ÖZEL HABER

Purple Tur Acente Sahibi Oktay Arı, Gm Turizm Dergimize “ Sahte kredi kartlarıyla 100 Bin TL tutarında uçak bileti  satın alındı, dolandırıldık” dedi ve detayları bizimle paylaştı.

 

dolandırıcılığı

İnternetten sahte Kredi kartıyla 100 Bin TL’lik uçak bileti dolandırıcılığı nasıl ve ne şekilde gerçekleşti?

İşte tüm ayrıntılar GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nde!

Şifreyi Kırdılar 100 Bin TL’lik Uçak Bileti Aldılar

Purple Tur Acentesi’nin Çalıştığımız Hava yolu şirketinin kodu ve şifresini kıran  dolandırıcılar  70 ‘e yakın uçak bileti sahte kredi kartıyla yapılan işlem sonucunda yaklaşık 100 Bin TL’lik bir dolandırıcılık gerçekleştirilmiş. Farklı kredi kartı kullanılarak yapılan bu işlemin ağırlıklı Alman vatandaşlarına ait kredi kartları olduğu GM Turizm ve Yönetim Dergimize aktarılan bilgiler arasında.

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

 

 

 

 

 

Yorum Yaz