İşte Corendon Airlines’ın 2021 Yılı İngiltere Uçuş Programı

corendon

İşte Corendon Airlines’ın 2021 Yılı İngiltere Uçuş Programı

Corendon Airlines, 2021 İngiltere uçuş programı kapsamında haftada iki kez Londra Gatwick Havalimanı’ndan Antalya, Dalaman ve Girit uçuşlarına yeniden başlayacağını bildirdi.

corendon

 

İşte Corendon Airlines’ın 2021 Yılı İngiltere Uçuş Programı

 

Ayrıca Corendon Airlines, Yunanistan’ın Rodos Adası’na da uçuş düzenleyeceğini söyledi. Corendon, Manchester’dan ise Dalaman’a haftada iki uçuş düzenleyecek.

Geçen yıl COVID – 19 seyahat kısıtlamaları nedeniyle sınırlı bir uçuş programı sunan Corendon; uçuşların yeniden başlamasına özel olarak 15 Mart’a kadar rezervasyon yapanlara 2021 yaz sezonu için %25 aile indirimi sunacak.

 

 

 

 

 

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here