Aykut Öger, ATR Touristik Kadrosunda!

Aykut Öger, ATR Touristik Kadrosunda!

Almanya merkezli turizm şirketi ATR Touristik kadrosuna sektörün yakında tanıdığı bir ismi kadrosuna dahil etti. Uzun yıllar boyunca Öger Türk Tur’da üst düzey yönetici olarak görev alan Aykut Öger, Artık ATR Touristik kadrosunda.

 

 

Aykut Öger, ATR Touristik Kadrosunda!

Öger önümüzdeki haftadan itibaren İş Geliştirme Müdürü olarak ATR Touristik’te göreve başlayacak.

ATR Touristik, Avrupa‘nın genelinde Almanya, Avusturya, Türkiye, Fransa, Belçika, Hollanda, İsviçre, İsveç ve İngiltere olmak üzere toplamda 700 acentaya hizmet veriyor.Özellikle Almanya’daki Türk seyahat piyasasına Tur Operatörü & Konsolidatör olarak farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen ATR, bulunduğu piyasayı acenteler, tur operatörleri başta olmak üzere ve piyasanın diğer partnerleri ile birlikte genişletmek, farklı ürünler geliştirmek amacında olup kazan-kazan yaklaşımını dikkate alarak hizmet veriyor.

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here