Jet2holidays 2021 Programını Da Satışa Sunuyor

Güncel 14 Şubat, 11:15'de eklendi

Jet2holidays 2021 Programını Da Satışa Sunuyor

İngiliz tur operatörü Jet2holidays, ilk etapta İngiltere ve İrlanda’daki dört havalimanı çıkışlı 2021 tatil programını satışa çıkardığını duyurdu.

Jet2'nun CEO'su Steve Heapy

Jet2 Holidays CEO’su Steve Heapy

Jet2 Holidays, İngiltere’nin dört havalimanından 2021 tatil programının satışına başladı. Satışa çıkan tatil programları arasında;

Edinburgh, Manchester, Newcastle ve İrlanda-Belfast Havalimanı’ndan Kanarya Adaları, Balear Adaları, İspanya anakarası, Yunanistan, Türkiye ve Kıbrıs’ı kapsayan programın yanı sıra; Belfast Havalimanı’ndan Larnaka’ya yapılacak uçuşlar da eklendi.

Kapasite Artışı

Manchester Havalimanı için planlanan koltuk sayısı yüzde 5 artarak 3 milyon 850 bine yükseldi. Newcastle Havalimanı kapasitesi yüzde 4 artışla 1.1 milyona, Edinburg kapasitesi yüzde 875 bine ve Belfast kapasitesi yüzde 7 artışla 575 bine çıkarıldı.

Tatil Olanaklarımızı Genişlettik

Şirket CEO’su Steve Heapy, bu dört havalimanındaki erken rezervasyon satışlarını daha erken tarihe çekerek müşterilere ve acentelere erken rezervasyon fırsatı sağladık, dedi. Heapy, ”Ödüllü uçuşlarımıza ve tatillerimize güçlü bir talep oluyor. Bu sebeple 2021 yılında, çok talep alan noktalara dönük uçuş sayımızı ve tatil olanaklarımızı genişlettik” dedi.

GM Derginin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.