Kavaloğlu: “KKTC’nin En Lüks Ve En Pahalı Otelini 2018’de Açtık!”

Güncel 18 Kasım, 16:56'de eklendi

Kavaloğlu: “KKTC’nin En Lüks Ve En Pahalı Otelini 2018’de Açtık!”

Limak Holding Turizm Grubu Başkanı Kaan Kavaloğlu, InnDesign Fuarı kapsamında düzenlenen panelde KKTC’de açacakları otel hakkında konuştu. Kavaloğlu, KKTC’nin en lüks, en pahalı ve en yeni otelini açtıklarını ifade etti. Kavaloğlu, ambargo nedeniyle gelen turistlerin çok azının yabancı turist olduğunu cümlesinde vurguladı.

Kaan Kavaloğlu, InnDesign Fuarı kapsamında “Turizmde Marka Değeri Yaratma” başlıklı panelde sunum yaptı.Kavaloğlu, Türkiye’nin turizmde tek global markasının THY olduğunu belirtti. Kavaloğlu, artık Türk otellerini yurt dışında görmeleri gerektiğini dile getirdi.

 “Ambargo Yüzünden Sıkıntı Yaşıyoruz”

Kaan Kavaloğlu, Limak Otelleri olarak KKTC’nin Bafra bölgesinde Limak Cyprus Deluxe Hotel’i açtıklarını söyledi.Kavaloğlu, otelin KKTC’nin en pahalı, en yeni ve en güzel yatırımı olduğunu belirtti. Kavaloğlu, ambargolar yüzünden yabancı turist sayısında sıkıntı yaşadıklarını ifade etti.

“Uluslararası otel zincirleri ‘franchise’ anlaşmaları ile Türkiye’de”

Kavaloğlu, yerli ve yabancı otel zincirlerine konuşmasında değindi.Kavaloğlu, uluslararası yabancı zincirlerin yatırım yaparak değil ‘franchise’ anlaşmaları ile Türkiye’de varlıklarını sürdürdüğünü söyledi.

“Artık sınırları aşmalıyız”

Kaan Kavaloğlu, yerel zincir otellerin daha çok güçleneceğini söyledi. Kavaloğlu, artık Türk otel yatırımcılarını yurt dışında da görmek lazım olduğunu ifade etti. Bu nedenle Makedonya’daki yeni yatırımımızda marka olarak kendi markamızı tercih ettiklerini söyleyen Kavaloğlu, “Bunu daha önceden başarmış Türk zincirleri var” ded. Kavaloğlu şöyle devam etti: “ Türk yatırımcılar da yurt dışında yatırım yapıp işletmeye başlamalı. Dünyada daha çok söz hakkına sahip olabiliriz. Artık sınırları aşmalıyız.”

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.