Kiev – Ankara Uçuşlarının Başlangıç Tarihi  30 Mart

anadolujet

Kiev – Ankara Uçuşlarının Başlangıç Tarihi  30 Mart

AnadoluJet, Ankara – Kiev uçuşlarına 30 Mart itibariyle başlayacağını açıkladı. Ankara Kiev uçuşlarının haftada 4 frekans şeklinde gerçekleşmesi planlanıyor.

 

anadolujet

 

AnadoluJet 30 Mart’ta Ankara – Kiev seferlerine başlıyor. Haftada Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere 4 kez planlanan uçuşlar, Ankara’dan 00:30’da, Kiev’den ise 03:25’te şeklinde  yapılacak. Türk Hava Yolları gibi AnadoluJet de Kiev Borispol Havalimanı’nda hizmet sunacak.

 

 

 

 

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.  Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here