MARDAN PALACE’IN SATIŞ İHALESİ İPTAL EDİLDİ

Güncel, Sektörel Haberler, slide 10 Kasım, 17:58'de eklendi

Türkiye ve Antalya’nın gözde otellerinden Mardan Palace’ın icra yoluyla gerçekleştirilen satış ihalesi Antalya 5. İcra Hukuk Mahkemesi’nde görülen dava sonucu feshedilmiştir.

Konuyla ilgili Otel genel müdürü  Çetin Pehlivan yazılı bir açıklama yapmıştır. İşte o açıklama metni:

genel-mdr-c%cc%a7eti%cc%87n-pehli%cc%87van4

Türk turizminin büyük sorunlarla boğuştuğu 2016 yılı içinde Mardan Palace olarak kriz içinde kriz yönetmek durumunda kaldık. Böylesine zorlu bir süreçte kalite odaklı tesisimizi aynı kalite ile ayakta tutmak için; başta tüm Mardan Palace çalışanları ve yönetiminin yanı sıra her zaman bizlere güvenen ve desteklerini esirgemeyen Mardan Palace dostlarının desteği ile büyük bir mücadele örneği gösterdik. Verdiğimiz bu mücadele sonucunda Antalya 5. İcra Hukuk Mahkemesi bugün yaklaşık bir yıldır görülen satış ihalesinin iptali için açılan davayı lehimize sonuçlandırarak Mardan Palace’ın satış ihalesini feshetmiştir.

mardan-palace-da-vinci-bridge5
Unutulmamalıdır ki bahsi geçen banka borçları işletme özvarlığının sadece yüzde 7’si oranındadır. Antalya 5. İcra Hukuk Mahkemesi bunu göz önünde bulundurarak satış ihalesini feshetmiştir. Satış ihalesinin feshi sonrasındaki süreçte, bankalara olan borçlarımızı ödemek için karşılıklı iyi niyet çerçevesinde çözümler bulma yoluna gideceğiz.

Bu süreçte bizi yalnız bırakmayan ve destek veren Mardan Palace ailesinin tüm çalışanlarına, bizleri her zaman tercihleri ile onore eden değerli misafirlerimize, süreç boyunca kalite anlayışımıza destek veren acentalarımıza, tedarikçilerimize ve görülen davada bizi layıkıyla temsil eden Avukatımız Sayın Murat Türkal’e teşekkürlerimizi borç biliriz.

Geçmişte olduğu gibi bugün de Türk turizmi içinde kalite odaklı çalışmalarımıza tüm hızımızla devam edip Mardan Palace’ı daha yukarılara taşımak için yeni yatırımların da gündemimizde olduğunu bildirmek isteriz.

Çetin Pehlivan
Genel Müdür
Mardan Palace

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.