We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Moskova’dan Lujo Hotel Bodrum’a uçuşlar sürüyor

Moskova’dan Lujo Hotel Bodrum’a uçuşlar sürüyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

LUJO BLACK JET, 2022 SEZONUNDA TÜRKİYE’YE İLK UÇUŞUNU TAMAMLADI

Lujo Black Jet iş jetinin 2022 ilkbahar-yaz sezonunda ilk uçuşu 4 Mayıs Çarşamba günü Bodrum’dan Moskova’ya dönüyor. Bu kurulun uçuş programı 29 Nisan’da başladı. %100 yüklü olan uçak 72 VIP turisti Lujo Bodrum oteline getirdi.

LUJO BLACK JET, 2022 SEZONUNDA MOSKOVA’DAN BODRUM’A İLK UÇUŞUNU TAMAMLADI

Nisan ayı sonunda Lujo Black Jet iş jetinin Türkiye uçuş programı başlatıldı. 4 Mayıs Çarşamba günü ilk uçuşun yolcuları Bodrum’dan Moskova’ya dönecek. Bu sezonki yeni Lujo Black Jet programı, Moskova’dan birkaç düzenli uçuş içeriyor.

İlk kez 2021 yılında Lujo Hotel Bodrum’a yapılan turlar için Priority Jet sınıfı uçuşlar başlatıldı ve seyahat ayrıcalıkları sunduğu için seçkin turistler arasında talep görüyor.

Ator bülteninde yer alan habere göre Black Jet uçağıyla Lujo Bodrum oteline paket tur satın alan turistler daha Türkiye’ye gelmeden premium hizmet alıyor. Havaalanına vardıklarında ayrı bir check-in masası onları beklemektedir. Uçuş maliyeti, 35 kg’lık artırılmış bagaj hakkını içerir.

Yolculara Lujo’nun şeflerinden özel bir menü ve birinci sınıf likörlerin yanı sıra yumuşak battaniyeler, bel destekleri, uyku maskeleri, boyun yastıkları ve güzellik hediye seti sunulur. Uçak içi eğlence içi iPad de mevcuttur. Genç yolcuların boyama kitabı alma hakkı vardır.

Lujo Bodrum tatil boyunca ayrıcalıklı hizmet sunulmaktadır. Bu yıl otel, misafirleri için ilk Black Jet uçuşunun yolcularının şimdiden takdir ettiği bir yenilik hazırladı.

Sezonun prömiyeri, 7.000 metrekarelik yeni havuz kompleksi Maki’dir. Kompleks, her biri kendi konseptine sahip, ancak birlikte Ege kıyılarına bakan tek bir rekreasyon alanı oluşturan beş farklı havuz ile temsil edilmektedir. Burada el değmemiş bir doğa ile çevrili saklı bir koyda olduğunuzu hissetmenizi sağlayan özel bir atmosfer yaratılmıştır. Resmi tamamlayan doğal taş, taş blok merdivenler ve endemik bitkilerin kullanıldığı peyzaj tasarımıdır. 

Gün batımı partileri ve birinci sınıf eğlence, 3 Mayıs’tan itibaren otel misafirlerine sunulacak. Turistler ayrıca Japon mutfağından Meksika mutfağına kadar dünyanın tüm ana mutfaklarını sunan 9 a’la carte restorana ve birinci sınıf miksologlar tarafından hazırlanan birinci sınıf likörler, ünlü ve yazar kokteylleri bulabileceğiniz 14 bara sahiptir. 

Turizm piyasası uzmanları, Lujo Bodrum’un rekreasyona yenilikçi bir yaklaşımla karakterize olduğuna dikkat çekiyor: “Lujo, yeni sıra dışı fikirler getirerek, konaklama endüstrisi için genellikle yeni trendler belirliyor” diyor iş temsilcileri.

Yorum Yaz