Olası 9 Günlük Bayram Tatili Doluluk Oranını Artırır

Güncel 19 Temmuz, 10:05'de eklendi

Olası 9 Günlük Bayram Tatili Doluluk Oranını Artırır

FETOB Başkanı Bülent Uysal, Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkma olasılığının, beklenen doluluk oranını arttıracağını söyledi.

 

Fethiye Otelciler Birligi Baskani Bulent Uysal

Fethiye Otelciler Birliği Başkanı Bülent Uysal, Kurban Bayramı tatiline az bir zaman kaldı, dedi. “Durağan olan iç pazar, tatilin uzatılması ile hareketlilik yaşayacaktır. Tatilin 9 güne çıkması tatile çıkma hazırlığı yapanların planlarını uzatmalarını sağlayacak. Tatil düşünmeyenlerin fırsattan yararlanmaları için etkili olacak” açıklamalarında bulundu.

Fethiye

Fethiye, Ramazan Bayramı tatilinde olduğu gibi yüzde 100’e yakın bir doluluk oranına Kurban Bayramı tatilinde de ulaşmayı hedefliyor.

Uysal, olası 9 gün tatilin yerli turist açısından olumlu karşılanacağını söyledi. Geçtiğimiz bayram tatilinde Fethiye’ye ve çevresine gelen misafirlerimizle dolu bir bayram süreci yaşadık. Geçen yıla oranla doluluk oranları yüzde 100’e yaklaşmıştı. Fethiye ve Ölüdeniz çevresindeki 4-5 yıldızlı otellerin yanı sıra pansiyonların ve diğer konaklama tesislerinin de bayram tatili yoğundu. Kurban Bayramı için de olası bir 9 günlük tatilin durağan geçen iç pazarda hareketlik oluşturmasını bekliyoruz” dedi.

FETOB Fethiye_Gemiler-iskele

“Fethiye Farklı Zevklere Sahip Tatilcileri Kucaklıyor”

Özellikle deniz ve doğa tatili açısından cezbedici yerlerden biri olan Fethiye’ye yoğun ilgi var. Konaklama açısından da farklı bütçelere ve zevklere uygun pek çok seçenek var. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Fethiye’de farklı zevklere ve bütçelere hitap eden pek çok otel seçeneği var.

Uysal, Fethiye farklı zevklere sahip, her kesimden insana hitap ediyor, dedi. Doğal güzellikleriyle de görenleri büyülüyor. Tabii ki Fethiye’de konaklamak için ilk tercih edilen yer Ölüdeniz ve çevresi oluyor.

Fethiye Ölüdeniz

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.