PUTİN, ‘ATATÜRK ÇİÇEKLİ’ ULTRA LÜKS VİLLADA KALDI

Güncel, Sektörel Haberler, slide 20 Kasım, 20:47'de eklendi

Antalya’daki G20 zirvesine katılan Rusya Lideri Putin, Maxx Royal Hotel’in girişi Atatürk çiçekleriyle süslenmiş 630 metrekarelik en büyük ve süper lüks villasında konakladı.

MEHMET ÇINAR DHA

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, G20 Liderler Zirvesi için geldiği Antalya’da, Maxx Royal Hotel’in ağaçlarla kamufle edilmiş ve Atatürk çiçekleriyle süslenmiş 630 metrekarelik süper lüks villasında kaldı.

 putin-ataturk-cicekli-ultra-luks-villada-kaldi

Belek turizm bölgesinde gerçekleştirilen G20 Liderler Zirvesi’nin en çok konuşulan konularından biri de liderlerin konakladığı süper lüks villa ve kral daireleri oldu. Suudi Kral Selman; Mardan Palace Hotel’in 600 metrekarelik kral dairesinde, ABD Başkanı Barack Obama; Calista Luxury Hotel’in 240 metrekarelik kral dairesinde, Çin Devlet Başkanı Şi Cinping; Sueno Hotel’in kral dairesinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Regnum Carya Hotel’in özel villasında konakladı. Kurşun geçirmez camlar, altın kaplama musluklar, çarşafından bardağına her şeyin en lüksünün seçildiği ve bazı süslemelerde de Swarovski taşlarla süslü bu kral daireleri ve villalarda liderlerin birçoğuna ülkelerinden gelen ekipler hizmet etti.

Rusya lideri Vladimir Putin ise Maxx Royal Hotel’in 630 metrekarelik en büyük villası olan ’Ovner’ı tercih etti. Girişinde Atatürk çiçekleriyle süslü villada, golf sahasının içinde, ağaçlarla yarı izole edilmiş, özel tasarımlı 495 metrekare iç mekân, özel açık havuz ve teras, jakuzili pavilyon, 4 yatak odası, 1 oturma odası, 1 yemek odası, mutfak, 4 adet tuvalet, 1 adet jakuzili duşlu banyo, 1 adet duşlu kese ve masaj bölmeli banyo,1 adet saunalı duşlu banyo, Türk hamamı, 1 adet duşlu banyo, fitness ile 3 adet balkon bulunuyor.

Putin’in neredeyse tüm yiyeceklerinin Rusya’dan getirildiği ve kendi ekibi tarafından hazırlandığı bildirildi.

‘Antalya için önemli fırsat’

Putin’i otele girişinde karşılayan Maxx Royal Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy ise G-20 Zirvesi’ne ilişkin değerlendirmede bulundu. G-20 Zirvesi’yle ilgili turizm sektöründe tanıtımların çoğunun büyük PR organizasyonlarıyla gerçekleştiğini belirten Mehmet Ersoy, G-20 Zirvesi’nin ve Nisan 2016’da gerçekleşecek Expo 2016 Antalya’nın birbirini izleyen dev organizasyonlar olduğunu ve Antalya için büyük fırsat olduğunu dile getirdi.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.