QM AWARDS 2019 Oylamada Son Hafta !

Güncel 5 Aralık, 12:15'de eklendi

QM AWARDS 2019 Oylamada Son Hafta !

10’uncu yılını kutlayan QM Awards 2019 için ikinci tur oylama heyecanı tüm hızıyla sürüyor.  28 Kasım 2019 tarihinde başlayan QM Awards 2019 2. tur oylamasında artık son haftaya girildi. Oylama 12 Aralık 2019 Perşembe günü  son bulacak. Ödüller, 19.12.19 tarihinde HOTEL Su’da sahiplerine muhteşem bir tören ile takdim edilecek.

Her geçen yıl gelişen QM AWARDS, bu yıl da kaliteyi yönetmenin önemini büyük bir ihtişam ile kutlayacak. Türkiye’nin en kapsamlı turizm ödülleri unvanını 10 yıldır gururla taşıyan QM Ödülleri 10. yılında sürpriz konsepti ile büyüleyecek.

İKİNCİ TUR OYLAMASI 12 ARALIK 2019 TARİHLERİNDE SON BULACAK

28 Kasım 2019 tarihinde başlayan QM AWARDS 2019 2. Tur oylaması, 12 Aralık 2019 tarihinde sona erecek. Bu yıl, Quality Management 2019 Ödülleri 19.12.19 tarihinde HOTEL Su’da sahiplerine kavuşacak.

2.TUR QM OYLAMASI;birinci turdaki gibi GM okurlarına ve turizm endüstrisine e-posta ve www.gmdergi.com, www.qmawards.com online siteleri üzerinde yer alan oylama linki ile sunulacak. İkinci turda adaylar birinci turda kullandıkları e-mail adresi ile yine bir kez oy kullanabilecek. Oylama anketi tamamlandıktan sonra kişilerin mailine gelen anket onay linki tıklanarak oy işlemi tamamlanıyor.

“TURİZMİN EN’LERİ SEÇİLİYOR”

 

QM Awards, 10 yıldır Türkiye’yi başarı ile temsil eden, ülkesine ve sektöre katma değer sağlamayı sürdüren ve bunu misyon edinen, markalaşma sürecini tamamlamış ve sürdürülebilir yönetim anlayışını benimsemiş tüm sektör paydaşlarını da rol – model olarak turizm sektörünün değerlendirmesine sunuyor.

10 yıldır “Turizmin En’leri”nin belirlendiği “Quality Management AWARDS”; Kalite Yönetim Ödülleri,  Türkiye Turizm Endüstrisinin profesyonellerini, KKTC’nin Turizm profesyonellerini, tüm turizm yatırım ve yatırımcılarını, bölge, tur operatörü, acente, taşeron, kişi, kurum ve özel teşebbüsleri takdir ve teşvik etmek amacıyla Türk turizmine kazandırılmış en kapsamlı ödül töreni olmanın haklı gururunu yaşıyor.

 

 

Anket Linki İçin Tıklayınız;

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.