Qm Awards 2020 Oylamasında Geri Sayım Başladı

qm awards

Qm Awards 2020 Oylamasında Geri Sayım Başladı

Qm Awards, turizm endüstrisinde yükselen standartları belirleme ve takdire sunma misyonunu başarıyla sürdürüyor. Türkiye’nin  En kapsamlı  Turizm Ödülleri unvanına sahip  olan Qm Awards 2020 ödülleri için geri sayım başladı. 11 Mart 2021tarihinde son bulacak oylama için son üç gün.

qm awards

Ödüller 11. Kez Sahipleriyle Buluşuyor !

GM Turizm & Yönetim Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen  ve bu yıl 11. Kez düzenlenencek olan QM Awards – Quality Managment Ödüllerinde  son üç güne girildi. Bu yıl ki ödül törenin mottosu,“Kalite Hiç bu kadar önemli olmamıştı” .idi.  Turizmin Enlerinin” belirleyecek oylama anketi11 Mart 2021 tarihi itibariyle son bulacak. Ödüller, 11. Kez Sahiplerine görkemli bir gala gecesiyle kavuşacak.

Qm Awards  Uluslara arası Arenada Güçlü Sinerji Yarattı

11 . yılında 11 ülkede ve 4 dilde oylanarak binlerce yurt içi ve yurt dışı profesyonele ulaşan  Qm Awards Anketi bu yıl  101 Bin  kişi tarafından oylandı. Turizm sektörü dinamiklerine etkileşim imkanı sunarak güçlü bir sinerji yaratan Qm Awards 2020 yoğun ilginin sevincini ve başarının haklı gururunu yaşıyor.

Qm awards ve gm.dergi online kanallarından halen oylanmaya devam eden, ankete siz de katılın!! Kazanın , kazandırın.

 

 

 

 

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında: GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here