TUI’den Otobüsle Seyahatler İçin Yeni Şirket: TUI Tours

Güncel 8 Haziran, 10:52'de eklendi

TUI’den Otobüsle Seyahatler İçin Yeni Şirket: TUI Tours

TUI Tours için hazırlanan 100’ün üzerinde otobüsle tur programlarını, İzlanda, Küba ve Vietnam dahil 33 ülkede piyasaya verecek.

Avrupa seyahat endüstrisinin en büyük grubu TUI karayolu ile seyahatlar için TUI Tours adıyla yenri bir şirket kurdu.

Hazırlanan 100’den fazla otobüsle tur programları aralarında İzlanda, Küba ve Vietnam’ın da olduğu 33 ülkede TUI Tours markasını piyasaya verilecek.

Kurulan yeni şirket için 150 binden fazla ürün içeren geziler ve aktiviteler hazırlandı. TUI bu hizmeti dijitalleşme sayesinde kişiselleştirilmiş hizmet olarak verecek.

 TUI.com’a Yeni Yatırım

Grup, TUI.com online platformunun büyütülmesi için yeni yatırım yaptığını açıkladı.

Grup, özellikle, TUIfly.com uçuş portalını web’e ve TUI Cars araba kiralama servisine entegre etmek istiyor TUI Com’da; TUI Camper kampları; TUI’nin tatil evi programı ve TUI Tours ile TUI Wolters satılacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Azur Air, Rusya’nın 23 Şehrinden Türkiye’ye Tarifeli Uçacak

Azur Air, Rusya’nın 23 Şehrinden Türkiye’ye Tarifeli Uçacak

Rusya’daki Türk kökenli tur operatörlerinden Anex bünyesindeki havayolu şirketi Azur Air, Rusya’nın 23 şehrinden Türkiye’ye tarifeli uçacak.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, çok sayıda hava yolu şirketinin uçmasından ve slot almanın zor olmasından dolayı Moskova’dan tarifeli uçulamayacağı kaydedildi.

Açıklamada charter programının ve genel iş modelinin etkilemeyeceği belirtiliyor.

Artan tarifeli uçuşların amacı, şirketin ürün yelpazesini genişletme. Yolcuya daha fazla seçenek sunabilmek. Konu hakkında açıklama şu şekilde yapıldı. ”Daha önce olduğu gibi, arz edilen koltuklar Anex Tour’un paket tur programının bir parçası olacak ve tatilini kendi organize etmek isteyen tatilciler gerek yetkili acentelerden gerekse şirketin web sitesinden biletlerini temin edebilecek”.

Azur Air, 2018 yılında Dubai, Vietnam, Çin, Dominik Cumhuriyeti ve Kübaya da tarifeli uçuşlara start vermişti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.