TURİZM BÖLGELERİNDE MİSAFİRLER TATİLLERİNE DEVAM EDİYOR !

Güncel, Sektörel Haberler, slide 16 Temmuz, 14:10'de eklendi

Dün  gece yaşanan üzücü olayların ardından otellerdeki son durumu değerlendirmeye ve fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyoruz. İşte Kemer’den Alanya’ya kadar uzanan çeşitli bölgelerdeki otellerin son durumu…

GM DERGİ ÖZEL HABER 

öznur beyat (7)

Ulaşım sorunları yaşanıyor, misafirlerimize sorunsuz hizmet veriyoruz

Granada Luxury Resort SPA & Thalasso  Satış & Pazarlama Müdürü : Öznur BEYAT- Alanya: “Yaşanan olumsuzluk sonucu otelimize rezervasyon iptalleri ve uçuşların olmaması sebebiyle ulaşım sorunları yaşanmaktadır. Fakat bu iptal ve uçuş sorunları çok büyük ölçüde değildir. Bunun dışında otelde misafirlerimize hizmetimiz sorunsuz olağan şekilde devam etmektedir. Otel misafirlerimiz bu olumsuzluktan etkilenmemişlerdir.

otelin şuan ki durumu

GRANDA  (2) GRANDA  (3) GRANDA  (6)

Misafirlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz

VON Hotels’te Satış ve Pazarlama Müdürü Uğur Ecel Manavgat Çolaklı “ Otelimiz de misafirlerimiz tatillerine devam ediyorlar. Her hangi bir panik havası söz konusu değil. Misafirlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.  çıkışı olan misafirlerimizi bilgilendirmek için havaalanıyla sürekli iritbat halindeyiz ve misafirlerimizi konuyla ilgili olarak bilgilendiriyoruz. ”

otelin şuan ki durumu

VON OTEL (1)  VON OTEL (3)

Türk misafirlerimiz de dahil olmak üzere tüm misafirlerimiz tatillerine devam ediyor

Sherwood Club Kemer Genel Müdürü Ülkay Atmaca- Kemer “ Otelde her şey normal,  iç Pazardan misafirlerimiz de otelimizde konaklıyorlar. Herkes sakin bir şekilde tatillerine devam etmekte.”

otelin şuan ki durumu

kemer sherwood  (1) kemer sherwood  (3) kemer sherwood  (4)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.