Varan, Yollara Geri Dönüyor 

Güncel 9 Temmuz, 11:16'de eklendi

Varan, Yollara Geri Dönüyor 

 Varan Turizm, 2012 yılında verdiği aradan sonra tekrar yola çıkıyor. Yolcuların dört gözle beklediği firmanın biletleri ise Türkiye’nin en büyük otobüs ve uçak bileti satış platformu obilet.com aracılığıyla satılacak.

varan

Türkiye’nin en köklü ve en prestijli firmalarından biri: Varan Turizm. 1946 yılında kara yolu yolcu taşımacılığına başlayan İstanbul merkezli Varan Turizm, sektöründe gerçekleştirdiği yeniliklerle sektörün gidişatını belirledi. Türkiye’de telefon ile bilet satışı, İnternet üzerinden bilet satışı, çift katlı otobüs, şehir içi servis hizmeti, bağımsız otobüs terminali ve konaklama tesisi, molasız sefer uygulaması gibi hizmetleri ilk kez sunan Varan Turizm, 2012 yılında faaliyetlerine ara vererek sadık müşteri kitlesini üzmüştü.

 

Bu uzun ayrılıktan sonra firma, yenilenen araç filosu ve güçlü ekibiyle 2020 yılında yollara geri dönme kararı aldı. Varan Turizm’in biletleme altyapısı ise Türkiye’nin lider otobüs ve uçak bileti platformu obilet.com tarafından sağlanacak ve biletleri de yine obilet.com tarafından satışa sunulacak.

 

Varan Turizm biletleri obilet.com’da

 

Uzun bir aradan sonra, 9 Temmuz 2020 itibarıyla yollara dönecek olan Varan Turizm, normalleşme dönemi önlemlerini de göz önünde bulundurarak “konfor ve güvenlik” ilkesiyle yolcularına hizmet vermeye kaldığı yerden devam edecek.

Varan Turizm’e ait biletler Türkiye’nin en büyük otobüs ve uçak bileti satış platformu olan obilet.com aracılığıyla satışa sunulacak. Yolcular, obilet.com üzerinden veya obilet mobil uygulamasından Varan Turizm seferlerine ait biletleri rahatlıkla satın alabilecek; iptal, iade ve değişim işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek. Ayrıca, söz konusu seferlerde COVID-19 süreci boyunca “Obilet Güvenli Seyahat Tedbir Paketi” kapsamında hijyen ve sosyal mesafe kuralları uygulanacak.

 

Online bilet satışı yapan obilet.com’un CEO’su Yiğit Gürocak, obilet.com’un her geçen gün genişleyen portföyüne Varan Turizm’in de katılıyor olmasını gururla ve heyecanla karşıladıklarını belirtti. Gürocak; “Yenilikçi bakış açısı ile sektöre damgasını vurmuş ve kendi standartlarını oluşturarak sektörü ileriye taşımış Varan Turizm’in sektöre Obilet işbirliği ile dönüyor olması bizim için gurur verici bir gelişme. Varan’ı eski müdavimleri ile kavuşturacağımızdan ve yeni yolcularıyla tanıştıracağımızdan dolayı çok heyecanlıyız.” dedi.

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.