ANEX TOUR, KAZAKİSTAN-ANTALYA UÇUŞLARI İÇİN ATLASGLOBAL ANLAŞMA İMZALADI

Sektörel Haberler 7 Şubat, 11:16'de eklendi

Anex Tour ile AtlasGlobal, 2019 yaz sezonunda yapılacak Kazakistan-Antalya uçuşları için anlaşma imzaladı.

Yıllardır Rusya,Kazakistan ve Ukrayna’dan Antalya’ya düzenlenen sezonluk uçuşlarda işbirliği yapan Anex tour ve AtlasGlobal 2019 için Kazakistan anlaşmasını imzaladı.

Anlaşmaya çerçevesinde Kazakistan-Antalya arasında 345 ekonomiplus ve 25 business olmak üzere toplam 370 koltuklu  A330 uçaklarıyla haftada 10 uçuş planlandı.

27 Nisan’da başlayıp 15 Ekim’e kadar devam edecek olan uçuşlar; Astana- Antalya-Astana  haftada 5 uçuş, Almaty-Antalya-Almaty haftada 3 uçuş ve Karaganda-Antalya-Karaganda arasında haftada  2 uçuş olarak icra edilecek.

 

 

LUJO YENİ SEZONA HAZIR

LUJO YENİ SEZONA HAZIR

Misafirlerini ağırlamadaki sıra dışı yaklaşımıyla öne çıkan Lujo’nun yeni sezona başlamadan önce iş ortaklarına verdiği davet sürprizlerle doluydu…

Bodrum Güvercinlik’teki lüks ve modern tesislerinde olduğu gibi İstanbul Cahide Müzikhol’de verdikleri davette de eğlence, sürprizler, lezzetli yiyecekler ve canlı performanslar ön plandaydı.

Misafirlerine Anlatacakları Hikayeler Yaratmak

Lujo, kapılarını 2018’de, misafirlerine anlatacakları hikayeler yaratmak amacıyla açtı. Gelecek konuklarının konforunu her zaman ön planda tutarak tasarlanan Lujo’nun her bir taşı doğal ve modern mimariye uyacak şekilde seçildi. Böylece gelen konuklarını doğayla iç içe, huzurlu, ancak son derece lüks bir şekilde ağırlayabilecekti.

Lujo’da her bir tabak özenle, sipariş üzerine hazırlanıyor. Yiyeceğiniz, içeceğiniz profesyonel şefler ve miksologlar tarafından size özel düzenleniyor.

Bunun yanında dinlenmek isteyenlere, eğlenmek isteyenlere, ailesiyle vakit geçirmek isteyenlere ayrı ayrı imkanlar sunuluyor. Bodrum’da eğlenceye düşkün herkesin dilindeki “Indigo Beach Club” da Lujo’nun içinde yer alıyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.