ANTALYA’DA GERÇEKLEŞECEK “ICCA MEDİTERRANEAN CHAPTER 2019” KONGRE TURİZMİNE İVME KAZANDIRACAK

Sektörel Haberler 8 Şubat, 17:08'de eklendi

ANTALYA’DA GERÇEKLEŞECEK “ICCA MEDİTERRANEAN CHAPTER 2019” KONGRE TURİZMİNE İVME KAZANDIRACAK

 

Antalya Kongre Bürosu 17-19/02/2019 tarihleri arasında “ICCA Mediterranean Chapter 2019” a ev sahipliği yapacak.

ICCA ( Uluslararası Kongre ve Konvansiyon Birliği )’nin her yıl bölgesel alanda düzenlenen Akdeniz Bölge Toplantısı bu yıl Antalya kongre Bürosunun ev sahipliğinde Belek Cornelia Diamond Otel’de gerçekleşecek.

Cezayir, Azerbeycan, Hırvatistan, Kıbrıs Rum Kesimi, Mısır, Fransa, Yunanistan, İsrail, İtalya, Karadağ, Fas, Sırbistan ve Türkiye’den üyeler bu toplantı ile bölgesel işbirliğinin geliştirilmesi yanında, sektör bileşenlerinin yeni gelişmelerden ve trendlerden bilgi sahibi olması için konuk konuşmacı sunumlarını dinleyecekler.”

KENTİN TANITIMINA KATKI SAĞLAYACAK

ICCA Mediterranean Chapter’in 2019 yılı toplantısının Antalya’da düzenlenmesi kentin kongre turizmine ivme kazandıracak. Toplantı kapsamında, kongre sektörü alanında uzman konuşmacıların konuklarla buluşturulacak . konuklar Antalya’nın tarihi yerlerini gezdirerek kenti keşfedecek.

 

 

 

 

 

 

 

KAYAK TURİZMİNDE YENİ TREND KAHRAMANMARAŞ   

Clarion Hotel KAHRAMANMARAŞ Genel Müdürü İbrahim GÖĞEM Kahramanmaraş’ta son yıllarda ilgi gören kayak turizmini anlattı.

 

Kahramanmaraşlıların odak noktası olan ve özellikle kış aylarında eşsiz bir güzelliğe bürünen Yedikuyular Kayak Merkezi  turistin akımına uğruyor. Amatör veya tecrübeli her kesimden kişinin rahatlıkla kayak yapabileceği bu bölgede tatilcilerin ve ziyaretçilerin fırsatlardan daha iyi faydalanabilmesi için yeni  düzenlemeler yapılmakta. Bölgeye kayak merkezi yapılmadan öncede Kahramanmaraşlılar tarafından Yedikuyular ve çevresine olan ilgi oldukça fazlaydı. Kayak merkezi yapıldıktan sonra Kahramanmaraşlıların yanı sıra il dışı ve yurt dışında ki vatandaşlar tarafından da Yedikuyular kayak merkezi oldukça ilgi görmeye başladı

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.