HORECA SEKTÖRÜNÜN KALBİ ANFAŞ EXPO CENTER DA ATTI

Sektörel Haberler 8 Şubat, 15:51'de eklendi

HORECA SEKTÖRÜNÜN KALBİ ANFAŞ EXPO CENTER DA ATTI

30.HotelEquipment ve 26.FoodProduct’ta ziyaretçi rekoru kırıldı. Uluslararası ve yerli toplamda 44 bin 625 profesyonel ziyaretçi ağırlandı. Ziyaretçi sayısının yeni bir rekor olduğunu ifade eden ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı,  katılımcılara 2020 çağrısı yaptı.

ANFAŞ – Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. tarafından organize edilen, alanında Türkiye’nin en kapsamlı fuarları olan 30.HotelEquipment – Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ile 26.FoodProduct – Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı; 16-19 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleştirildi.

435 FİRMA 3 BİN 500’ÜN ÜZERİNDE MARKA
Fuar sonunda hayata geçirdiği ticaret hacmiyle Antalya ve Türkiye ekonomisine artı değer sağladı. toplam 435 katılımcıdan 3 bin 500 markayı buluşturdu. Fuar boyunca yeni iş bağlantıları gerçekleştiren firmalar, yeni ve inovatif ürünlerini sergiledi. Fuar 4 günde, yurt içi ve yurt dışından toplam 44 bin 625 profesyonel ziyaretçiyi ağırladı.

SEKTÖRÜN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI
Ekonomi Bakanlığı ,BAİB – Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği ve ANFAŞ’ın iş birliktelikleri aracılığıyla Almanya, Arnavutluk, Azerbaycan, Bahreyn,  Belarus, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri,  Bosna Hersek, Cezayir,  Çin, Fas, Filistin, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kosova, Libya. Lübnan, Lüksemburg, Makedonya, Mısır, Özbekistan, Rusya, Sırbistan, Sudan, Suriye, Tayvan, Ukrayna, Umman ve Ürdün olmak üzere 36 ülkeden binin üzerinde profesyonel ziyaretçi ve alım heyetleri katılımcılara ev sahipliği yaptı.

TASARIM VE GASTRONOMİ ŞOVLARI
Katılımcı ve ziyaretçiler, fuar alanı içerisinde düzenlenen etkinlik programlarında buluştu. 30.HotelEquipment kapsamında bu yıl Dünya Ülkeleri temasıyla gerçekleştirildi. Özel ihtisas alanları ve Housekeeping Olimpiyatları, konferans ve seminerler Hotel Equipment’ta katılımcı ve ziyaretçileri buluşturdu.

TURİZMCİLER SEKTÖRÜN ROTASINI ÇİZİYOR

Fuar kapsamında sektörün gelişimini ele alan çok sayıda panel konferans ve seminerler gerçekleşti. POYD tarafından fuar boyunca,  Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri Standardındaki Değişiklikler, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi,  ‘Yalın’la İsraf Out Verimlilik In’ panelleri gerçekleşti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.