CALİSTA LUXURY, PARTNER ACENTELERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Sektörel Haberler 26 Ekim, 10:26'de eklendi

CALİSTA LUXURY, PARTNER ACENTELERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Calista Luxury Resort düzenlediği gala gecesinde tüm partner acentelerine 2018 sezonunda göstermiş oldukları üstün başarıları adına teşekkür etti. Gecede en çok ciro ve geceleme yapan acentelerine ödüllerini takdim etti.

Antalya Belek’te bulunan Calista Luxury Resort ,partner acentelerine gala yemeği organize etti. Calista Luxury Resort,, muhteşem gecede 2018 sezonunda çalıştığı tüm partner acentelerle bir araya geldi.  Büyük bir katılımla gerçekleşen gecede Calista Luxury Resort  Yönetim Kurulu Ali Özdoğan ve Genel Müdür Ali Kızıldağ ev sahipliği yaptı. Calista ailesi başarılı bir sezon yaşamanın mutluluğunu tüm partnerleriyle kutladı. Yurt dışı  en  iyi  satış  yapan  acente  yetkilileri  ve  Antalya’daki  en  iyi  partner  incoming  acente  yetkililerine ödülleri takdim edildi.

Otel, tüm partnerlerine sezon boyunca göstermiş oldukları üstün başarıları için teşekkür etti. En başarılı ve en iyi performans gösteren acenteleri de ödüllendirerek başarılarını taçlandırdı.

Calista Luxury Resort  Yönetim Kurulu Ali Özdoğan ve Genel Müdür Ali Kızıldağ ev sahipliği yaptı.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER

KUŞADASI ZEYTİN FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Ege’nin tam ortasında,Kuşadası, 3-4 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenecek Kuşadası Zeytin Festivali’ne hazırlanıyor. Festival süresince Kuşadası; aralarında ünü şefler Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu’nun da yer aldığı Türk gastronomisinin ünlü şef, yazar ve kanaat önderlerine ev sahipliği yapacak.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.