CORENDON AIRLINES’TAN ALMANYA’DA YENİ İŞBİRLİKLERİ

Sektörel Haberler 30 Kasım, 12:03'de eklendi

CORENDON AIRLINES’TAN ALMANYA’DA İŞBİRLİKLERİ

2014 yılında  Almanya pazarına giren hava yolu Corendon Airlines, bu ülkedeki etnik yolculara hitap eden acenteler ve konsolidatörler ile tanışma toplantıları düzenleyerek yeni iş birlikleri kurma yolundaki projeyi hayata geçirdi.

Corendon Airlines Almanya pazarında iş modelini ve sunduğu hatları çeşitlendirerek büyümeye devam ediyor. Almanya’nın lider tur operatörleri ve acente zincirleri ile yaptığı iş birlikleri ve yürüttüğü operasyonlar pazarda varlığını sürdürüyor. Havayolu; Köln, Stuttgart, Hamburg ve çevre şehirlerindeki etnik acenteler ve konsolidatörler ile bir araya geldi. bu toplantıda faaliyetlerini ve 2019’da sunacağı ürünler  hakkında bilgi verdi.

Yıldıray Karaer;  Amacımız 2019’ da sadece turistik destinasyonlarda çalışmak değildir. Anadolu’ya da uçuş düzenleyerek operasyonlarımızı 12 aya yaymayı hedefliyoruz.bu amaç doğrultusunda sektörün nabzını tutan acentelerimiz ile iş birliği yapmak istiyoruz. Ve onların ihtiyaçları olan ürünleri ve rekabetçi stratejileri geliştirerek başarılı olacağımıza inanıyoruz. Almanya’dan, gördüğümüz ilgiden çok memnunuz” şeklinde konuştu.

Corendon, 2019 Mayıs ayı itibarıyla bir uçağını Almanya’nın Köln/Bonn Havalimanına base ederek İspanya’daki Balear ve Kanarya Adalarına uçacak. Corendon Airlines, 2019’da Almanya’nın 14 şehrinden Antalya ve Gazipaşa’ya haftada 58; İzmir’e ise Almanya’nın 7, Hollanda’nın 1 meydanından olmak üzere toplam 8 meydandan haftada 18 uçuş gerçekleştirilecek.

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTE VE POYD İŞBİRLİĞİ

İstanbul Kültür Üniversitesi Meslek Yüksekokulları’nın

ilk kurulan ön lisans programlarından biri olma özelliğini taşıyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.