LABRANDA CACTUS GARDEN’IN AÇILIŞI YAPILDI

Sektörel Haberler 3 Temmuz, 18:49'de eklendi

FUERTEVENTURA, JANDİA BÖLGESESİNİN YENİ GÖZDE OTELİ
LABRANDA CACTUS GARDEN AÇILIŞI YAPILDI

 LABRANDA’nın Kanarya Adaları’ndan Fuerteventura’da 1 Temmuz itibarıyla konuklarını ağırlamaya başladığı yeni 4 yıldızlı oteli LABRANDA Cactus Garden, select kategorisindeki 150 odası, Jandia bölgesinin beyaz kumları ile ünlü sahili ve göz alıcı iç ve dış tasarımı ile LABRANDA’nın 44. oteli olarak bölgede yerini alıyor. 

 

Münih, Almanya – FTI Group’un otel zinciri markası LABRANDA, dünyanın en gözde tatil destinasyonlarındaki otel yatırımları ile turizm sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Dünyanın en çok turist alan bölgelerinden Kanarya Adaları’ndaki 17. otelini 1 Temmuz itibarıyla faaliyete geçiren otel zinciri, LABRANDA Cactus Garden ile konuklarını Fuerteventura’nın yıl boyu güneş alan ve dünyaca ünlü beyaz kumdan sahile sahip Jandia bölgesinde eşsiz bir tatil deneyimine davet ediyor.

FTI Group’un destinasyon yönetim şirketi Meeting Point International’ın CEO’su Roula Jouny, yeni otel ile ilgili olarak, “LABRANDA Cactus Garden’ı otel portfolyomuza katmaktan ve Fuerteventura’nın turizm ve ekonomi sektörlerine katkıda bulunmaktan son derece memnunuz. Ekibimizin özverili çalışmaları başarılarımızın uygulanabilir ve sürdürülebilir olmasını sağlıyor” dedi.

Tamamen yenilenen 150 deluxe ve junior suite odaya, şık iç ve dış tasarıma, yeni bir teras bara, tüm gün hizmet veren restorana ve tamamen yenilenmiş sağlık alanına sahip olan LABRANDA Cactus Garden, misafirlerine her şey dahil konseptinde hizmet veriyor.

Konuklarını otele ve odalarına girdikleri andan itibaren çeşitli kokteyller ile karşılayan LABRANDA Cactus Garden, dalgaların üstesinden gelmek, dünyanın en iyi plajlarının tadını çıkarmak, yeni kültürler deneyimlemek, doğayu keşfetmek ve rahatlamak için yıl boyunca Kanarya Adaları’nı ziyaret eden 5 milyondan fazla seyahatçiye hitap ediyor.

LABRANDA Hotels & Resorts
Kanarya Adaları, Mısır, Fas, Yunanistan, Malta, İtalya ve Türkiye’de bulunan 40’tan fazla otelinde yaklaşık 10 bin konuk odasına sahip LABRANDA Hotels & Resorts, 2015 yılı Eylül ayında FTI Group tarafından kuruldu. LABRANDA Hotels & Resorts; premium (en yüksek kalitede), super beach (denize sıfır), select (4 yıldızlı ve her şey dahil sistemli), comfort (3-5 yıldızlı uygun fiyatlı), charm (3-5 yıldızlı; self servis, kahvaltı veya yarım pansiyon seçenekli), smart&yummy (3-5 yıldızlı her şey dahil sistemli) ve small &friendly (yerel ve bilindik, özgün atmosferli) olmak üzere 7 farklı kategoride otellere sahip. LABRANDA Hotels & Resorts, her yıl 500 binden fazla konuğa mükemmel kalitede, ödenen ücretin karşılığının alındığı, her şey dahil paketlerin bulunduğu, eşsiz sahil destinasyonlarında hizmet veriyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.