POLO GARAGE  MAĞAZASI  MALL OF ANTALYA ‘DA AÇILDI

Sektörel Haberler 3 Temmuz, 18:34'de eklendi

Still sahibi, şık ve zarif giyinmeyi seven, modayı yakından takip eden kadın ve erkeklerin tercih ettiği uluslararası marka Polo Garage , Antalya’nın vazgeçilmez alışveriş merkezi Mall Of Antalya’da açıldı.Polo Garage ‘ın  yurt içinde en büyük alışveriş merkezleri ve cadde mağazaları olmak üzere 65,yurt dışında 3 mağazası yer almaktadır. Dünya kadın ve erkek modasındaki en son trendlerle hazırlanan Polo Garage tasarımları tüm  ihtiyaçlara yanıt vermek adına pantolondan, trikoya, ceketten, eteğe, gömlekten, ayakkabıya kadar geniş bir ürün yelpazesinden oluşturmaktadır.

Mall of Antalya; Akdeniz Bölgesi için yeni bir alışveriş ve eğlence deneyimi

Torunlar GYO tarafından Antalya Havalimanı karşısında inşa edilen Mall of Antalya, Deepo Outlet ile toplam 234 mağaza sayısı ile Akdeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve eğlence kompleksini oluşturuyor.

Mall of Antalya, yerli ve yabancı yüzlerce markaya ev sahipliği yapan 144 mağazası, 4000 m2’lik yeme içme alanı ve 1600 m2 ile Antalya’nın en büyük kapalı çocuk oyun alanına ev sahipliği yapıyor. Yatay ve iki katlı mimarisi, ferah koridorlarının yanı sıra modern bir dekorasyona sahip geniş food hall alanı ile beğeni toplayan Mall of Antalya, ziyaretçilerine farklı lezzetleri bir arada sunuyor.

 

3.000 araçlık otopark kapasitesine sahip alışveriş kompleksine, şehrin farklı yerlerinden ziyaretçiler otobüs veya tramvay ile kolaylıkla ulaşabiliyor. Proje kapsamında inşa edilen, alt geçit sayesinde Antalya şehir merkezinden gelenler kolaylıkla AVM otoparkına girebilecek, çıkışta ise hem Alanya hem Antalya şehir merkezi yönüne direkt ulaşım sağlanabiliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.