Rezervasyonlarınızı Son Dakikaya Bırakmayın!

Sektörel Haberler 21 Mayıs, 18:00'de eklendi

Rezervasyonlarınızı Son Dakikaya Bırakmayın!

Ramazan Bayramı tatiline az bir zaman kaldı. Muğla’nın Fethiye ilçesindeki kurumlar ve turizmciler, yerli turistlerin tatillerini keyifli geçirmeleri adına tüm hızıyla çalışıyor.

Fethiye Otelciler Birliği Başkanı Bülent Uysal, geçen yıla oranla yüzde 100’e yaklaşan doluluk oranı beklediklerini belirtti. Fethiye’ye ve çevresine gelen misafirlerin rahatı için diğer kurumlarla iş birliği içinde çalıştıklarını dile getirdi. Henüz rezervasyon yaptırmamış olanlara da uyardı. “Geçen yıl bayramda oteller yüzde 100 doluydu. Haftayı çok yoğun geçirdik.  Bu yıl, Fethiye ve Ölüdeniz çevresindeki 4-5 yıldızlı otellerin yanı sıra pansiyonlar ve diğer konaklama tesisleri de yoğun olacak. Tavsiyemiz tatilcilerin şimdiden bayram rezervasyonlarını yaptırarak, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmaları” dedi.

Fethiye Ölüdeniz

“Fethiye Bayrama Hazır”

Uysal, 9 günlük bayram tatilinin sezona hareketlilik getireceğini söyledi. Bu dinamizm sektörü önemli ölçüde hareketlendirecek, dedi. Bayram tatilinin yanı sıra iyi bir yaz dönemi geçireceklerine inandıklarına değindi. Birçok misafirin erken rezervasyon fırsatı ile tatil rezervasyonlarını yaptığını, yaptırmayanların da bu fırsatlardan yararlanmaları gerektiğini belirtti. Fethiye ve çevresinde, yapılacak birçok aktivitenin olduğunu bildirdi. Uysal, “Dünyaca ünlü Kelebekler Vadisi, Babadağ’ın eteklerinde bulunuyor. Turistler tarafından yoğun ilgi görüyor. Doğa harikası koyları gezerek ruhunu dinlendirmek, yamaç paraşütü yapmak isteyen tatilcilerin gündüz aradığı en özel anlar. Öte yandan Fethiye geceleri de eğlenmek isteyenler için vazgeçilmez bir adres.”

Uysal, Fethiyeli turizmciler olarak iç pazarın önemine inandıklarını, Fethiye’nin bayram tatiline hazır olduğunu söyledi.

Fethiye

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.