Şahin Senai, Tekrar Concorde Hotels & Resorts’te

Sektörel Haberler 19 Şubat, 10:54'de eklendi

Şahin Senai, Tekrar Concorde Hotels & Resorts’te

Konaklama sektörünün deneyimli ismi Şahin Senai, Concorde Hotels & Resorts’ün Yurtdışı Otelleri Satış ve Pazarlama Direktörü oldu.

Şahin Senai

Senai, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda:

“Değerli Dostlar, tam altı yıl önce bugün ayrıldığım, en özel anlarımı yaşadığım Concorde Hotels & Resorts grubuna tekrar geri dönmüş olmanın hazzını sizler ile paylaşmak isterim. 17 Şubat 2020 itibari ile Concorde Hotels & Resorts Yurtdışı Otelleri Satış ve Pazarlama Direktörü olarak göreve başladım.

Bu geri dönüşe imkan sağlayan, vesile olan başta Sayın Erkan Yağcı olmak üzere tarafıma güvenen ve inan herkese teşekkür ederim.

Ayrıca süreç boyunca desteğini esirgemeyen, her türlü yardımı-desteği tüm iyi niyeti ile gösteren ve göstermeye devam edeceğinden en ufak şüphem olmayan Sayın İsmail Çiçek ve ekibine de teşekkürü borç bilirim.

Son olarak, en zor günlerimde bir an için desteğini ve güvenini esirgemediği için, her zaman güçlü durduğu için, moralimi bir an bile bozmama müsade etmediği için, yuvayı dişi kuşun kurduğuna dair en gerçek örnek olduğu için… hayat arkadaşıma, sevgili eşime Zuhal Senai’ye ve aileme minnettarım. İyi ki varsınız” açıklamasında bulundu.

GM Turizm Ve Yönetim Dergisi ailesi olarak Şahin Senai’ye yeni görevinde başarılar diliyoruz.

GM Derginin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.