SEKTÖRDE BİR İLK; “FAMİLY FESTİVAL” 02-09 MAYIS TARİHLERİNDE AKKA ANTEDON VE AKKA ALİNDA’DA

Sektörel Haberler 3 Mayıs, 12:30'de eklendi

 

 Antalya, 02 Mayıs 2017 – Turizm sektöründe son derece başarılı işlere imza atan AKKA Group sektörde bir ilki gerçekleştirerek, bünyesinde yer alan 5 yıldızlı otellerinde mevcut mini club aktiviteleri kapsamında “Family Festival – Aile Festivali” düzenliyor.

 

AKKA Antedon ve AKKA Alinda otellerinde, 02 – 09 Mayıs tarihleri arasında misafirlerini ağırlayacak olan Festivalde, çocuk ve ebeveyn katılımı ile gerçekleşecek birçok aktivite yer alıyor. Sekiz gün sürecek olan AKKA Otelleri “Family Festival”, bu anlamda da süre bakımından ilk olarak bu kadar uzun süren bir etkinlik olma özelliğine sahip.

 

“Family Festival”de Neler var?

Otellerin konseptine uygun olarak, bu festivalde, aile öğesi ön plana çıkartılmış. Çocukların, aileleri ile birlikte eğlenerek kaliteli zaman geçirmelerini ve güzel zaman paylaşımlarını amaçlayan Festivalde; doğa ve uçurtma günü, karnaval, aile olimpiyatı, çeşitli el işi workshopları, sahne gösterileri bunlardan sadece birkaçı.

Yetkililer tarafından gelenekselleştirilmek ve ebeveyn çocuk memnuniyetini en yüksek seviyeye taşımak amacıyla düzenlendiği ifade edilen Family Festival, turizm sektörüne de yeni bir soluk getireceğe benziyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.