Somerset Maslak İstanbul’a World Travel Awards’tan Ödül

Sektörel Haberler 10 Ekim, 15:30'de eklendi

Somerset Maslak İstanbul’a World Travel Awards’tan Ödül

Somerset Maslak İstanbul, turizm dünyasının Oscar’ı World Travel Awards ödülünü aldı. Somersat Maslak İstanbul’un iş ortakları, özel davetlileriyle başarısını kutladı.

World Travel Awards için yapılan kutlama Somerset Maslak İstanbul Genel Müdürü Mine Tan Balto’nun ev sahipliğinde gerçekleşti.

Sektör liderlerinin yanı sıra katılımcılar arasında ; Singapur Ankara Büyük Elçisi Jonathan Tow’da vardı. Gecede Ali Ağaoğlu, Sena Bayrak ve Vedat Payrak gibi önemli isimlerin olması da gözden kaçmadı.

Açıldığı günden beri başarılı süreç için destekçilerine teşekkür eden Mine Tan Balto, 2017 yılında gerçekleşen açılışın hemen 2 sene sonrasında ödül aldıkları için teşekkür etti. Balto, 2019 World Travel Awards “Türkiye’nin En İyi Hizmet Veren Rezidans Oteli” ödülüne layık görüldüğü için heyecanlı olduğunu belirtti.

“Yakın gelecekte Türkiye’deki yatırımlarımızı artırma planımız var”

Burcu Esmersoy’un sunucu olduğu gecede Konuşmaya The Ascott Limited Türkiye,Ortadoğu, Afrika, Hindistan Bölge Genel Müdürü Vincent Miccolis devam etti. Miccolis, : “Türkiye’deki yatırımlarımızı yakın gelecekte artırma planı olduğunu söyledi ve şöyle devam etti: “Siz değerli misafirlerimizle bu gururu paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.”

World Travel Awards Başkanın Sion M. Rapson davete katılamadığı için tebrik mesajı gönderdi. Rapson, tüm ekibini benzersiz çalışmaları ve bağlılıkları için tebrik etti.

Maslak İstanbul’un,  İstanbul’da yepyeni bir lüks segmenti olduğunu konuşmasında belirten Rapson sözlerine şöyle devam etti : “Bu önemli başarının, sadece sektör liderleri değil aynı zamanda tüketici tarafından da fark edilmesi büyük bir mutluluk.” dedi.

Ödül töreni Tarık Sezer Orkestrası’nın keyifli tınıları ve DJ Can Hatipoğlu’nun  enerjik müziğiyle geç saatlere kadar devam etti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.