24.3 C
Antalya
Cuma, Mayıs 20, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Fahrettin Çiçek’ten 2022 yılı ön görüsü

Peninsula Turizm’in Genel Müdürü Fahrettin Çiçek 2021 yılı değerlendirmesi yaparak 2022 yılı hakkında ön görülerini aktardı.

2020’nin ardından sizin için 2021 yılı nasıl geçti?
Peninsula 35 kaynak pazarda kendine özgü sınırları içerisinde hizmet veren tek acente olarak bir çok Pazar ile salgın döneminde ilişkilerimizi yönettik. 2020 yılı bizler için de sancılı geçti. Ancak 2021 yılında kaynak Pazar çeşitliğinden kaynaklanan risklerin daha az olduğu bir hamle ile bizim için artış gösteren pazarlara yöneldik. Ukrayna ve Moldova gibi pazarlara hizmet vererek sezonu daha iyi geçirme şansı yakaladık. 2021 yılını yüzde 19’luk bir artış ile tamamlamak üzereyiz.

2022 yılı hakkında düşüncelerinizi alabilir miyiz?
Rakamlarımız 2019 yılına göre iyiydi, ama genele baktığımızda bir takım pazarlara bağımlılığın artığını görmekteyiz. Ukrayna ve Moldova pazarları artıştaydı, fiyat kaynaklı. Ancak diğer pazarların toparlanamadığını görmekteyiz. Örneğin; İngiltere pazarı. Diğer pazarlar emekleme aşamasında.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER