EasyJet, 2021 Yaz Rezervasyonlarında Yüzde 250 Artış

Güncel 21 Ocak, 14:02'de eklendi

EasyJet, 2021 Yaz Rezervasyonlarında Yüzde 250 Artış

EasyJet, 2021 yılı yaz sezonu rezervasyonlarının geçen yıla göre yüzde 250 artış kaydettiğini söyledi.

Easyjet

EasyJet, 2021 Yaz Rezervasyonlarında Yüzde 250 Artış

EasyJet konuyla ilgili açıklama yaptı. Sektörü etkisi altına alan Covid-19 kısıtlamalarının ilerleyen dönemde gevşetilmesine ilişkin beklentilerin arttığına vurgu yaptı.

2021 yaz sezonu için sektörel canlılıkla birlikte rezervasyonların önceki yıla kıyasla yüzde 250 arttığı bilgisini paylaştı. İngiliz yayın kuruluşu BBC’ye değerlendirmede bulunan EasyJet Başkanı Johan Lundgren ise, “İnsanların tatile gidebilecekleri ilk fırsatta gideceklerini biliyoruz.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

gm derginin yeni sayısı

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.