Merit Otelleri Açılış Tarihini Verdi

Sektörel Haberler 21 Ocak, 14:52'de eklendi

Merit Otelleri Açılış Tarihini Verdi

KKTC’nin  önemli turizm markası Merit Otelleri, açılış tarihi için Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) açıklama yaptı.

Merit Otelleri Açılış Tarihini Verdi

Merit Otelleri’ni bünyesindeki Merit Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş., Kuzey Kıbrıs’ta pandemiyle mücadele kapsamında alınan tedbirler sonrasında 4 Ocak 2021 tarihinde KAP’a ikinci bir duyuruya kadar Kuzey Kıbrıs’taki otellerini kapatacağını bildirmişti. Otel grubu tarafından, bugün (21 Ocak 2021) KAP’a yapılan açıklamada; otellerin açılışı için tarih söyledi.

Açıklamaya göre ; Merit Otelleri, Kuzey Kıbrıs’taki otellerini 1 Şubat 2021 tarihi itibariyle yeniden hizmet vermeye başlayacağını bildirdi.

 

 

 

 

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

gm derginin yeni sayısı

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.