Lüks Markadan Satış Kararı

Sektörel Haberler 21 Ocak, 15:46'de eklendi

Lüks Markadan Satış Kararı

Kurvaziyer firması Royal Caribbean, lüks kurvaziyer markası Azamara ile yollarını ayırmak için anlaşma imzaladı.

Royal Caribbean tarafından yapılan açıklamaya göre, Sycamore Partners ile bir satış için anlaşma sağlandı. Bu satış işlemi için Sycamore Partners, 201 Milyon Dolar ödeyecek. Satış işlemlerinin Mart ayında tamamlanması planlamalar arasında.

Azamara markasının filosunda Journey, Quest ve Pursuit olmak üzere üç tane cruise gemisi yer alıyor. Azamara alt markasının satışından sonra Royal Caribbean Group; bünyesinde bulunan Royal Caribbean International, Celebrity Cruises ve Silversea markalarına yoğunlaşacak.

 

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

gm derginin yeni sayısı

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.