PEGASUS’A ULUSLARARASI MÜŞTERİ DENEYİMİ ÖDÜLÜ

Güncel, Sektörel Haberler, slide 23 Kasım, 10:25'de eklendi

PEGASUS’A ULUSLARARASI MÜŞTERİ DENEYİMİ ÖDÜLÜ

Türkiye’nin dijital hava yolu Pegasus, 26 farklı ülkeden 150’den fazla projenin katıldığı Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri 2018 kapsamında ödül aldı. “Hava yolunun amacı misafir memnuniyetini sürekli daha da geliştirmek. Amsterdam’da gerçekleşen bağımsız jüri değerlendirilmesiyle sonuçlanan ödül töreninde, birincilik ödülünü almanın gururunu yaşadı. Pegasus Türk sivil havacılığını uluslararası alanda gururla temsil etti.

pegasus

Türk Sivil Havacılığı Gururla Temsil Ettik

Pegasus Hava Yolları Misafir Deneyimi Müdürü Demet Yarkın ödülle ilgili bir açıklama yaptı. Yarkın; “Hava yolu olarak yolculuklarının tümünü planlıyoruz. İlk aşamadan yolculukları  tamamlanana kadar ki tüm adımları teknolojinin getirdiği kolaylıkları onlara sunmak.

Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri kapsamında aldığımız ödül bizi gururlandırdı. Bu ödülü almak son derece gurur verici. Misafir deneyimini her geçen gün daha da iyileştirmek için çalışmalarımız son hızıyla sürüyor. Türk sivil havacılık sektörünü, bu ve benzeri uluslararası arenalarda gururla temsil etmeyi sürdüreceğiz.

BAKAN ERSOY: “TURİZM FONU KURULACAK”

Bakan Ersoy, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda yaptığı  açıklamada “Turizmde köklü bir politika değişikliğine gidilecek” dedi. turizmde olmazsa olmaz kalıcı çözümler getirmek olduğunun altını çizdi. Ve Ersoy, bu kapsamda Türkiye Turizm Geliştirme Fonu’nu kuracaklarını ifade etti.  Fonla ilgili çalışmayı yılbaşına kadar Meclise göndereceklerini açıkladı. Ersoy, fon hakkında şu açıklamaları yaptı. ” Bu fon tanıtma ve yatırım ofisi olarak iki bölümden oluşmaktadır. Turizm Geliştirme Fonu 11 kişilik bir yönetim kurulunu kapsayacak. İlk 3’ü bakan, bakan yardımcısı ve Tanıtma Genel Müdürü, diğer yönetim kurulu üyelerinin tamamını sektörden, sektör profesyonellerinden  STK’ların temsilcilerinden  oluşturmayı planlıyoruz” dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.