30.3 C
Antalya
Salı, Temmuz 27, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Türkiye’ye İlk Kez Gelen Ukraynalı Turistler Evlerine Mutlu Döndüler

Türkiye’ye İlk Kez Gelen Ukraynalı Turistler Evlerine Mutlu Döndüler

26-27 Nisan 2021 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen Lastminutefair Fuarı’na Ukrayna’dan katılan TravelS Genel Müdürü Liliya Spiavakova; Hiç Türkiye’ye gelmemiş Ukraynalıların pandemi nedeniyle Türkiye’de ilk kez tatil yaptıklarını, ancak evlerine Türk otellerinden çok memnun kalarak döndüklerini ifade ederek, dünyadaki en iyi hizmet veren partnerlerinin Türk otelleri olduğunu vurguladı.

 

26-27 Nisan 2021 tarihlerinde Antalya’da Lastminutefair, zor bir döneme rağmen başarıyla gerçekleşti. Rekor katılımın olduğu fuarda, Türk turizm profesyonelleri, 14 farklı ülkeden gelen 1500 üst düzey acente yetkilisi ile buluştu.  Lastminutefair, önemli B2B görüşmelere sahne oldu. Biz de GM Turizm & Yönetim Dergisi olarak yurtdışı üst düzey acente yetkililerinin fuar izlenimlerini değerlendirdik.

Tüm Partnerlerimizle Buluştuk

Fuara Ukrayna’dan katılan TravelS Genel Müdürü Liliya Spiavakova  sözlerine “  Böylesi zor bir dönemde bu organizasyonu Yapan GMT Fuarcılık Yönetim kurulu Başkanı Selçuk Meral’i tebrik ederek başladı.  Liliya Spiavakova, fuar hakkında “ öncelikle emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ederim. Lastminutefair’in Antalya ve  Ukrayna Turizmi için büyük bir katkı sunduğunu söylemek isterim.  Bu denli büyük çaplı bir organizasyonda tüm partnerlerimizle bir araya gelmek bizi  çok sevindirdi.” Dedi.

İlk Kez Gelenler Türkiye’den Mutlu Ayrıldılar

Liliya Spıavakova ; Ukrayna Pazarını pandemi dönemindeki  Türk Turizmine bakış açısını ise; “ Ukrayna için kovid-19’dan dolayı Türkiye’den başka açık kapı yoktu. 10 yıldan bu yana Türkiye’ye gelmeyen ya da Türkiye’yi beğenmeyen tatilciler bile Türkiye’ye gelmek zorunda kaldılar, ama bu zorunluluk onları mutlu etti.  Çünkü Türk otellerindeki  hizmet ve kalite anlayışından son  derece memnun kaldılar. Türkiye’nin iklimine hayran oldular  ve doğasını çok sevdiler. Biz acenteleri de bu durum çok memnun etti. Şunu kesinlikle söyleyebilirim ki ; biz Ukraynalı acentelerin dünyadaki en iyi hizmet kalitesine sahip partnerleri Türk otelleridir.” dedi.

 

Bu Haberde Dikkatinizi Çekebilir 

Ukraynalıların İlk Tercihi Türkiye Olacak!

26-27 Nisan 2021 tarihlerinde Antalya’da 14 ülkeden 1500 yurtdışı acentesini ağırlayan Lastminutefair’in son gününde mikrofonu yurt dışı acente yetkililerine uzattık. Türk turizmine güvenerek Lastminutefair’e Ukrayna’dan katılan М‘ЯТА Travel Group  Direktörü Kondrasheva Maryna, ” Ukraynalıların ilk tercihi Türkiye olacak. Lastminutefair sayesinde pandemi koşullarının Türkiye’deki otellerde başarılı bir şekilde uygulandığını yerinde görme fırsatı bulduk. Bunu müşterilerimize en iyi şeklide anlatacağız ve güzel bir sezon bizi bekliyor.” dedi.

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ’NİN SON SAYISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ! 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER