ANTALYA EN YÜKSEK BÜTÇELİ HİNT DÜĞÜNÜNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Sektörel Haberler 11 Şubat, 10:28'de eklendi

ANTALYA EN YÜKSEK BÜTÇELİ HİNT DÜĞÜNÜNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Türkiye’de şimdiye kadar en yüksek bütçeli Hint düğünü Antalya’nın Serik ilçesinde yapıldı.

Hintli ailelerin son dönemde düğün için tercih ettiği Antalya bölgesi Türkiye’nin en yüksek bütçeli düğün organizasyonuna ev sahipliği yaptı. Aylar öncesinden planlanmaya başlanan düğün, Serik’e bağlı Belek turizm merkezindeki Regnum Carya’da 7 Şubat’ta başlayıp, 10 Şubat’ta sona erdi.

Düğün için hiçbir masraftan kaçınmayan Ahluwalia ve Khaitan aileleri, Hindistan jet sosyetesini Antalya’da ağırladı.

En yüksek bütçeli Hint düğünü

Organizasyonu gerçekleştiren şirketin kurucu ortağı Bünyat Özpak, “Bu düğün Türkiye’de şu ana kadar yapılan en yüksek bütçeli Hint düğünüdür.  Özel gizlilik anlaşmasından dolayı düğünün toplam bütçesini söyleyemiyorum. Düğünü pek çok ülke arasından ülkemize kazandırdığımız için çok mutluyuz” dedi.

 

 

 

ALİ KIZILDAĞ “2019 YILI GELİR ANLAMINDA ARTI YÖNDE İLERLİYOR”

Calista Luxury Resort Genel Müdürü Ali Kızıldağ, 2019 yılı rezervasyon durumu için “Batı Avrupa ve İngiltere pazarlarından gelen erken rezervasyon taleplerinde artış olması, 2019 yılı için doluluk ve gelir anlamında beklentilerimizin artı yönünde ilerliyor ‘’ değerlendirmesinde bulundu.

Otelinizin özelliği nedir? Otelinizi diğer otellerden ayıran nedir, hangi müşteri kitlesine hitap ediyorsunuz?

2007 yılından beri hizmet veren otelimiz, ilk açıldığı günden beri sadık personel ve repeat misafir kitlesini oluşturmak için yönetim anlayışını en üst çizgide tutmuştur. Yönetim anlayışımızda kalite, fiyat çizgisini dengeleyerek, çalışanlarımıza ve misafirlerimize Calista Luxury Resort’ü ev ortamı rahatlığında benimsemeleri için tüm hizmetlerimizi en üst düzeyde oluşturduk ve yıldan yıla geliştirdik.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.