CORENDON AİRLİNES İZMİR’DEN ITB’YE UÇUYOR!

Sektörel Haberler 30 Ocak, 10:07'de eklendi

                                                                                   CORENDON AİRLİNES İZMİR’DEN ITB’YE UÇUYOR!

 ITB Berlin Turizm Fuarına her yıl Antalya’dan direkt düzenlediği seferlerle sektör profesyonellerini taşıyan Corendon Airlines, 2019 fuarı için İzmir’den de Berlin’e özel uçuş  gerçekleştirecek.

 

Fuar uçuşlarındaki ikram ve servis kalitesiyle beğeni toplayan ve her yıl yolcularına özel sürprizler hazırlayan Corendon, 2019 yazında Almanya ve Hollanda’dan – İzmir’e düzenlemeye başlayacağı direkt uçuşlar öncesinde ITB Berlin 2019 fuar uçuşuyla Ege Bölgesi turizm profesyonellerini bir araya getirecek. Bu uçuş ile Ege bölgesi ve çevresindeki oteller, acenteler, tur operatörleri yetkililerinin ve yerel yönetimlerin fuar katılımının kolaylaştırılması amaçlanıyor.

 

Corendon Airlines, Türkiye’ye Hollanda ve Almanya’dan en fazla turist taşıyan havayollarından biri.Havayolu her sene olduğu gibi bu yıl da ITB Berlin 2019’a katılacak turizm profesyonellerine özel uçuşlarını satışa çıkardı.

 

Corendon Airlines ITB Berlin 2019 uçuşları:

 

İzmir – Berlin Tegel: 5 Mart 2019 Salı Saat: 13.00 (Lokal)

Berlin Tegel – İzmir: 8 Mart 2019 Cuma Saat: 18.20 (Lokal)

 

İzmir – ITB Berlin uçuş ücretleri: 

Tek yön: 149 Euro

Gidiş – Dönüş: 249 Euro

 

Biletler, www.corendonairlines.com sitesi üzerinden veya +90 242 330 34 40 no’lu telefondan temin edilebilebilecek. Aynı firmadan toplu rezervasyonlara ve basın mensuplarına özel indirimler yapılacak.

 

KRİZ DÖNEMİNDE PERSONEL EĞİTİMİNE AĞIRLIK VERDİK

Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA Genel Müdürü Erdoğan Turan, iki yıllık kriz dönemini ‘’Personel eğitimlerine ve tesis bakım onarım çalışmalarına ağırlık vererek değerlendirdik’’ dedi.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.