Otel Ve Dükkanlar 8 Milyon 70 Bin Liraya Kiraya Verildi! 

Sektörel Haberler 26 Şubat, 14:30'de eklendi

Otel Ve Dükkanlar 8 Milyon 70 Bin Liraya Kiraya Verildi!

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu,  gerçekleşen ihaleyle otel ile 7 dükkanı 8 milyon 70 bin lira olarak kiralandıklarını dile getirdi.

Topaloğlu ,daha önceki yönetim otel ile birlikte 12 dükkanı 1 milyon 848 bin liraya verildiğini söyledi. Başkan Topaloğlu, önceki yönetimle kendi yönetim arasındaki farkın 6 milyon 222 bin lira olduğunu açıkladı.

Kemer Belediye Başkanı – Necati Topaloğlu

İş Yeri Kiralama İhalesi İle İlgili Açıklama

Başkan Topaloğlu, Kemer Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan iş yeri kiralama ihalesi ile açıklama gerçekleştirdi. Topaloğlu; İhaleler şeffaf belediyecilik anlayışı içerisinde canlı olarak da yayınlandı” dedi. Topaloğlu, Kemer Belediyesine ait 7 dükkanın ihalesinin gerçekleştiğini belirtti. Topaloğlu, şeffaf bir ihale olduğunu cümlesinde vurguladı. Topaloğlu, otellerin altında dükkanlarının kalmadığını söyledi. Topaloğlu, daha önceki yönetimin otel ile birlikte 12 dükkanı 1 milyon 848 bin liraya verdiğini açıkladı. Kendilerinin yaptıkları ihaleyle otel ile 7 dükkanı 8 milyon 70 bin liraya verildiğinin söyleyen Topaloğlu, önceki yönetim ile aralarındaki farkın 6 milyon 222 bin lira olduğunu vurguladı.

Kemer Belediyesinin Gelir Ve Giderleri Web Sitesinde Yayınlanıyor!

Topaloğlu, her ay gelir ve giderlerin Kemer Belediyesinin web sayfasında yayınladığının altını çizdi. Topaloğlu, Kemer Belediyesi olarak, Kemer’de yaşayan vatandaşlar için verdikleri sözleri yerine getirdiklerini belirtti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.