RIZA PERÇİN: BÖLGEMİZİ TANITMAYA DEVAM EDİYORUZ

Sektörel Haberler, slide 7 Aralık, 13:21'de eklendi

RIZA PERÇİN: BÖLGEMİZİ TANITMAYA DEVAM EDİYORUZ

 TÜRSAB Batı Antalya Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı Turizmcilerin Ege’de buluşma noktası olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Kongresi’ne katılım gösterdi.

 

  1. Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Kongresi’ne katılan TÜRSAB Batı Antalya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Rıza Perçin, bölge turizmi tanıtımı adına fuarlara gereken önemi verdiklerini dile getirdi.

 

Bölgemizi ve Antalyamızı tanıtmaya devam ediyoruz

Rıza Perçin yaptığı konuşmada “Gayet iyi ve verimli bir fuar geçirmekteyiz. Katılımcı sayısının önceki yıllara göre oldukça fazla olduğunu görüyoruz. Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Ersoy, TÜRSAB Başkanımız Firuz Bağlıkaya fuara büyük ilgi gösterdi. Tek tek stantları ziyaret ettiler. Bizleri de onurlandırdırak gurulandırdılar. TÜRSAB’ın BTK Başkanlığına geldikten ilk amacımız, bölge turizmine gereken tanıtım desteğini vermekti.  Daha önce yeterince bölge turizmimizin tanıtılmadığını düşünerek fuarlara gereken önemi veriyoruz. Bölgemizi Batı Antalya Bölge Temsil Kurul Başkanlığı olarak Kemer’den Fethiye’ye kadar burada tanıtmaya başladık. Bu tanıtımın en kolay yolu da fuarlardan geçiyor. Bundan sonra ilgili tüm fuarlara katılım göstereceğiz” dedi.

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya’dan rekorlar yılında Antalya’ya selam…

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya da standı ziyaret ederek bir süre Perçin’den bölge turizmi ile ilgili önemli bilgiler edindi. Bağlıkaya; fuarın bölge acentelerimize hayırlı ve uğurlu olması dileklerinde bulundu. Antalya’nın Türk turizmi adına çok önemli bir bölge olduğunu vurguladı. Rekorlar kırdığımız bir yılda daha önemli işlere imza atmak  için Antalya’ya ve Antalyalı turizmcilere selamlarımızı iletiyorum”dedi _Halil ÖNCÜ-İZMİR

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.