Temel Aygün, Titanic Otellerinin Açılış Tarihini Açıkladı!

slide 3 Haziran, 09:13'de eklendi

Temel Aygün, Titanic Otellerinin Açılış Tarihini Açıkladı!

Toplamda 13 otel ve 3.660 oda kapasitesi ile faaliyet gösteren Titanic Oteller Zinciri tesislerini yeniden açacağı tarihi belirledi.

TurizmGüncel’de yer alan habere göre, Titanic Otelleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Merkez İcra Kurulu Başkanı Temel Aygün, ‘’Pandemi döneminde Titanic Business Kartal otelimizde sağlık çalışanlarını ağırladık. Titanic Anadolu Gebze otelimiz ise bu süreçte faaliyetlerine en üst hijyen kriterlerine göre kesintisiz olarak devam etti. Yeni normal dönemde 8 Haziran itibariyle Titanic Business Kartal’da da yeniden misafirlerimizi ağırlamaya başlayacağız’’ dedi.

Diğer otellerin açılış tarihleri

Temel Aygün, AYG Grup bünyesindeki diğer otellerin açılış tarihini ise şöyle belirtti;

Titanic City Taksim 15 Haziran’da,

Titanic Deluxe Bodrum 26 Haziran’da,

Titanic Deluxe Golf Belek 2 Temmuz’da açılacak.

Diğer oteller ise talebe bağlı olarak temmuz sonu-ağustos başı açılacak.

Berlin’de bir otelini daha açacak

Temel Aygün, Almanya’da bulunan Titanic Chaussee Berlin otelin pandemi dönemi süresince açık olduğunu ve titizlikle uyguladıkları “Safe Touch” manifestosu doğrultusunda hizmet vermeye devam ettiğini belirtti. Titanic Comfort Mitte’yi 15 Temmuz’da açacaklarını, 5 yıldızlı Titanic Gendarmenmarkt Berlin otel için ise biraz daha bekleyeceklerini ifade etti.

Ege otellerine katkı 

Tur operatörlerine gelecek talebin önemli olduğuna dikkat çeken Aygün, ‘’Yeni yapılan İstanbul-İzmir oto yolu tüm Ege otellerine katkı sağlayacak. Bu bölgedeki otellerin iç pazardan pay alacağını düşünüyorum. Bu dönemde insanlar hususi araçla ulaşılabilen yerleri tercih edeceklerdir. Yeni dönemde insanların maske kullanımına adapte olmakta güçlük çekeceğini düşünüyorum. Onun dışında her şey normal olacak.’’ ifadelerini kullandı.

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.