Kilit Global Tez Tour Partnerliği Bitti

Güncel 30 Haziran, 01:20'de eklendi

Kilit Global Tez Tour Partnerliği Bitti

Kilit Global, Tez Tour ile olan partnerliğini sonlandırdığını açıkladı.


kilit

Türkiye’nin önde gelen turizm gruplarından Kilit Global, Tez Tour ile olan partnerliğini sonlandırdığını duyurdu. Kilit Global’in partnerliği bitirme nedeni ise henüz bilinmiyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi.

‘’Kilit Global Turizm Seyahat Acentesi olarak, turizm sektörü tarafından bilindiği üzere 2015 yılından bugüne kadar Tez Tour operatörü ile partnerliğimiz mevcuttu.

Şirket yönetim kurulumuzun 29.06.2020 tarihinde aldığı karar gereği, 2020 yaz sezonunda Tez Tour firması ile çalışmama kararı almış bulunmaktayız.

Bu doğrultuda sizleri bilgilendirmek isteriz.’’

Koçkar, “Bu Sezondan Endişeliyim”

Koçkar, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un sektörden gelen birisi ve çok çalıştığını  söyledi. Koçkar, zaman”  konumuz bu aha önce denemedğimiz bir şey üzerine. Denenmemiş bir şeyde önümüze çıkanlarla ne yapacağımızı kimse bilmiyor. Dün yeni gelen Kazak misafirlerde pozitif vaka çıkmış. Şoför de  rehber de karantinaya aldık.. Otel ‘burada kalmasın’. Yolcu da ‘ben 14 gün karantinada kalmak istemiyorum, beni geri götürün, bu hava yolu ile uçmak istemiyorum…’  diyor. Gelecekteki  zamanda, pratikle ortaya çıkacak sonuçlar bizim ne yapacağımıza karar vermemizi sağlayacak.Bu dönem plan yapabileceğimiz dönem değil.Bu salgın bitmeden bu durumun düzelmesi pek mümkün görünmüyor. ” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.