IC  Residence Güvenli Turizm Sertifikasıyla Açıldı

Sektörel Haberler 21 Temmuz, 13:28'de eklendi

 IC  Residence Güvenli Turizm Sertifikasıyla Açtı.

IC Hotels Residence Güvenli Turizm Sertifikasıyla 4 Temmuz 2020 tarihi itibariyle kapılarını açtı.

ıc

IC Hotels Green Palace ve IC  Residence, tüm denetimleri başarıyla geçerek Güvenli Turizm Sertifikası almaya hak kazandılar. 4 Temmuz itibariyle Ic Residence kapılarını açarak hizmet veriyor. Pandemi döneminde salgından dolayı faaliyetlerine ara vermişti.  Güvenli Turizm Sertifikasıyla sektöre merbaha diyen,tesis güvenli tatil anlayışıyla yoluna devam ediyor.

Öncelikli güvenli ve Sağlık diyen IC  Residence, misafirlerini tekrardan ağırlamanın mutluluğunu yaşıyor. Misafirlerine tatilin keyfini çıkarmaları için tüm tedbirlerle hizmetlerine devam ediyor.

 

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

 

İşte Yurt İçi Turizmin İlk Çeyrek Rakamları

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2020 I. çeyrek hane halkı yurt içi turizm verilerini açıkladı. İlk çeyrekte yurt içinde ikamet eden 6 milyon 781 bin kişi seyahate çıktı.

TÜİK’in açıkladığı verilere göre Ocak, Şubat ve Mart aylarından oluşan I. çeyrekte, yurt içinde ikamet eden 6 milyon 781 bin kişi seyahate çıktı.

Yüzde 43.5 Azaldı

Seyahate çıkanların bir ve daha fazla geceleme kaydı ile ülke içinde yaptıkları toplam seyahat sayısı bir önceki yılın aynı çeyreğine göre %43.5 azalarak 7 milyon 958 bin seyahat olarak gerçekleşti.

 

Bu çeyrekte seyahate çıkanlar 75 milyon 346 bin geceleme yaptı. Ortalama geceleme sayısı 9.5 gece oldu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.