POYD BAŞKANI ÜLKAY ATMACA: “ TÜM PAZARLARDA YÜZDE 8 ARTIŞ VAR”

Sektörel Haberler 13 Şubat, 17:26'de eklendi

POYD BAŞKANI ÜLKAY ATMACA: “ TÜM PAZARLARDA YÜZDE 8 ARTIŞ VAR”

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD), 2019’un ilk geleneksel öğle yemeğini Delphin Imperial Lara’da gerçekleştirdi.  POYD toplantısına üyeler yoğun katılım gösterdi. Toplantıda, açılış konuşmasını POYD Başkanı Ülkay Atmaca yaptı. Atmaca, pazarlar hakkında üyelere bilgiler aktardı.

 

POYD’un 2019 ilk toplantısı Delphin İmperial Lara’da gerçekleşti. Açılış konuşmasını Başkan Ülkay Atmaca yaptı. Başkan Ülkay Atmaca’nın konuşmasının ardından katılımcılara Protel Bilgisayar A.Ş’nin Satış Direktörü Fatih Temel bir sunum gerçekleştirdi. Toplantının devamında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Üyesi Nilay Akbaş Tarakçı ve İŞKUR Antalya İl Müdürlüğü Şube Müdürü Neva Akçayır da yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirdi.

 2019 YILI, 2018’DEN İYİ OLACAK

Ülkay Atmaca toplantıda 2019 yılı turizm sezonunu değerlendirmesi de yaptı. Atmaca: “Şuan kadar ki fuarları değerlendirdiğimizde; İngiltere Fuarı tüm zamanların en iyi fuarıydı. Hollanda Fuarı’ndan da olumlu sonuçlarla döndük. Yakın zamanda gerçekleşen Emitt Fuarı’nda ise özellikle yurt dışından katılımcı sayısında artış olduğunu öğrendik ve bu da bizi mutlu etti. Aldığımız bilgilere göre ; pazarların tümünde yüzde 8 civarında artışlar yaşanıyor.  Bu da 2019 yılının 2018 yılından daha iyi bir yıl olacağını gösteriyor” dedi.

POYD AİLESİ’NE 9 YENİ ÜYE KATILDI

Yemeğin devamında 9 yeni üyeye katılım Belgeleri takdim edildi. İşte yeni üyeler ; Boğaç Fethi Gülderen, Ali Burak Özarutan, Cengiz Alper, Sinan Cihangir, Ahmet Antepli, Yelda Sıvacıoğlu, Ali Tarık Yalçın, Tevfik Yılmaz ve Şahin Özçelik, POYD Ailesi’ne katıldı. Toplantının sonunda Protel Bilgisayar A.Ş. ‘ye katkıları için, Delphin Imperial Lara’ya da ev sahipliği için teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.