Kempinski The Dome 23 Nisan’ı Sanatla Kutluyor…

Güncel 20 Nisan, 09:30'de eklendi

Kempinski The Dome 23 Nisan’ı Sanatla Kutluyor…

 

Kempinski The Dome

Avrupa’nın en köklü ve en lüks otel koleksiyonu olan Kempsinki Otellerinin 120.Yıl dönümünü kutladığı 2017 yılından bu yana sanata bağlılığını göstermek amaçlı sürdürdüğü Kempinski Concertini konserlerinin ikincisi 22 Nisan’da Kempsinki Hotel The Dome’da gerçekleşiyor.

Sanatlı kutlama

Geçtiğimiz ay ilki gerçekleşen Kempinski Concertini konserlerinin devamı niteliğindeki 23 Nisan özel konserinde; Antalya Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü, Antalya Lisesi ve müzik eğitimi öğrencileri performans sergileyecek. Konser 22 Nisan Pazartesi günü saat 18.00’de Kempinski Hotel The Dome Piano Bar’da gerçekleşecek.

Kempinski Hotel The Dome Belek

 Kempinski Hotel The Dome Belek, Akdeniz sahillerinde  40.000 m2 alan üzerine konumlamış bir butik otel olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Kempinski Hotel The Dome, Türkiye’deki en iyi Spa, Thalasso terapi, güzellik merkezi ve profesyonel golf sahalarına sahip. Tesis, toplam 400 yatak kapasiteli. 146 Oda, 1 Kral Dairesi, 17 Suite ve tamamı göl kenarında 16 adet Royal Villa ve 2 Presidential Villa ile hizmet veriyor.

Eşsiz Lezzetler

Otelin Mimarisi Selçuklu döneminden esintiler taşıyor. Tesisisin,  3.600m’lik Spa ve Thalasso merkezi, Türkiye’nin en lüks ve kullanıcı sayısına göre en büyük Wellness merkezi olma özelliği taşıyor. Kempinski The Dome; Türk, İtalyan ve Asya mutfağının eşsiz lezzetlerini misafirleriyle buluşturmaktan mutluluk duyuyor. Otelde, 74 m2, 106 m2 ve 56m2 büyüklüğünde, toplam olan 5 adet toplantı odasının yanı sıra daha büyük organizasyonlar için 573 m2 bir balo salonu var.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzun Bayram Tatili Egeli Turizmcilerin Yüzünü Güldürecek

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.